World of Gothic - Forum
Discutii New Rpg - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The tavern (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: The Orc Cemetery (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=31)
+---- Forum: By the Campfire (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=85)
+---- Thread: Discutii New Rpg (/showthread.php?tid=1072)



RE: Discutii New Rpg - Szekemri - 01-04-2012

(01-04-2012, 05:01 PM)roby14 Wrote: Prostii,

Vad ca Morgen deja a reparat corabia.... NU MERGEM NICAIERI! Smile
Am spus sa asteptati putin dupa ce a postat hegan....ca vreau sa pun o poza...

Acum asteptati. 10 minute. Cam asa.
(01-04-2012, 05:05 PM)Warhell Wrote: Am o sugestie avand in vedere lupta finala cu Beliar.
Beliar isi da seama ca sunt prieten cu voi si imi va da jumate din puterea sa ca sa va distrug, el adauga ca voi sunteti cel care mi-ati omorat fratele..etc..
Ce ziceti?

Asta nu-mi prea place. Grin Tu tine un secret pentru tine si ne surprinzi la un moment dat ales de tine. Smile


RE: Discutii New Rpg - Zamolxis1 - 01-04-2012

Daca tu vrei sa mori de mana BlatungeiSmile...treaba ta! Cum vrei tu...un om intelept mi-a spus ca tu trebuie sa fii compozitorul ideilor tale si nu sa te invarti dupa cum canta muzica altuia!
Il las pe Fernando pentru sfarsitul acestui capitol...pana atunci Morgen face cuca...si ne vedem diseara ok?


RE: Discutii New Rpg - Warhell - 01-04-2012

Ma mai gandesc eu la ceva..


RE: Discutii New Rpg - Szekemri - 01-04-2012

(01-04-2012, 05:07 PM)Zamolxis1 Wrote: Daca tu vrei sa mori de mana BlatungeiSmile...treaba ta! Cum vrei tu...un om intelept mi-a spus ca tu trebuie sa fii compozitorul ideilor tale si nu sa te invarti dupa cum canta muzica altuia!

Cui ai spus asta?

Oricum, vedeti ca Hadog a deveni un fel de zeu. De acum inainte trebuie sa il tratam astfel. Este superiorul nostru!

Si Hegan, tine minte: ai capatat: focul etern al lui Innos, apa vindecatoare a lui Adanos, dar totodata ai capatat mandria, necinstea, rautatea zeului Pamantului. Tine-te de astea. Grin


RE: Discutii New Rpg - Robi - 01-04-2012

wtf?Haha
terente e pe plaja si zamo e in cabina
ambi cu hegan
Haha


RE: Discutii New Rpg - Zamolxis1 - 01-04-2012

i-am spus lui Warhell!...auzi sper ca sa nu-l bata el pe Beliar fiindca ce rol ar mai avea restul personajelor...ci doar sa indeparteze puterile lui de zeu pentru ca noi sa putem sa-l omoram!
voi edita postul...am spus la iesirea din cabina...unde e cabina capitanului pe un vas roby?Haha
voi spune ca pe langa fulger am vazut si transformarea lui in demon...ok terente???Imi lasi dreptul?


RE: Discutii New Rpg - Robi - 01-04-2012

actioneaza ciuda cu nu tu ai fost ales?>d
HahaHaha


RE: Discutii New Rpg - Szekemri - 01-04-2012

(01-04-2012, 06:23 PM)Zamolxis1 Wrote: voi spune ca pe langa fulger am vazut si transformarea lui in demon...ok terente???Imi lasi dreptul?

Eu nu am treaba cu drepturile. Haha Nu intelegeti asta? Numa' ca din imagini si din postu' meu el e tot om. Haha Si nu s-a tranformat in nimic. Doar ca are puterile zeilor.


RE: Discutii New Rpg - Zamolxis1 - 01-04-2012

il intrebam pe Terente daca vroia sa ma lase sa folosesc chestia cu demonul sa nu iasa la fel ca s cu old nick!
Defapt dac vroiam sa fiu tipul cu amuleta eram caci nimeni nu a vrut dintre voi sau se ferea asa ca daca ma ofeream deveneam tipul cu amuleta intelegi? Intreb deoarece atunci cand ne vom lupta cu Beliar noi ceilalti nu vom mai avea niciun rol...asa ca ofer un rol prin ce am scris mai sus! A si cam stationam...daca continuam sa stationam, eu ma duc sa fac niste side questuri...zisesem ca las faza cu Fernando pentru capitolul 5...oricum am o idee trasnet cu Fernando...si nu aceea de a fi ucis!
aaa...am crezut ca zici ca s-a transformat...pai tu ai vazut transformarea eu am simtit un fulger!Smile Haideti sa continuam ca ne sta norocul!Haha


RE: Discutii New Rpg - Robi - 01-04-2012

Nu ar trebui incheiat capitolul?Grin