World of Gothic - Forum
Discutii Zilnice #1 - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The tavern (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: The Orc Cemetery (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=31)
+---- Forum: By the Campfire (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=85)
+---- Thread: Discutii Zilnice #1 (/showthread.php?tid=8)



RE: Discutii Zilnice - Szekemri - 12-23-2010

Quote:Mai bine arunca parlamentul in aer.Rezolva mai multe lucruri dintr-o lovitura.Asa s-a rezolvat decat pe el.
Eu zic ca o sa aiba un impact ceea ce a facut (a incercat sa faca) el...pot paria ca de acum inante se vor gasi idioti, incapabili sa gaseasca alta solutie, sa-l imite.....bai fratilor faceti revolutie daca vreti...nu va aruncati de pe balcoane....dang...


RE: Discutii Zilnice - Raducu' - 12-23-2010

Va dati seama ca omul era disperat. Daca acest guvern taie in continuare tot sunt conins ca vor mai fi multi oameni disperati fara nici o posibilitate care isi vor pune capat zilelor iar Basescu ar putea exclama fericit la urma "Ha! Ha! Ha! I-am ciuruit!".


RE: Discutii Zilnice - old nick - 12-23-2010

Cred ca sinuciderea e o dovada de lasitate,indiferent de circumstante.Cand esti calcat in picioare,strangi din dinti,te ridici si ripostezi,nu renunti la tot ca sa dai un exemplu inutil,care nu poate fi decat subiect de presa sau motiv de scandal in viitoare dezbateri politice.


RE: Discutii Zilnice - Raducu' - 12-23-2010

(12-23-2010, 12:43 PM)old nick Wrote: Cred ca sinuciderea e o dovada de lasitate,indiferent de circumstante.Cand esti calcat in picioare,strangi din dinti,te ridici si ripostezi,nu renunti la tot ca sa dai un exemplu inutil,care nu poate fi decat subiect de presa sau motiv de scandal in viitoare dezbateri politice.

Cu un salar de 600 lei din care ti-a mai taiat Boc inca 25% cu 2-3 copii acasa nu cred ca se mai gandeste cineva sa nu dea dovada de lasitate.

(01-01-1970, 03:21 AM)PROTV Wrote: In timp ce era scos pe targa, acesta a strigat "Libertate!".
Barbatul s-a aruncat chiar in timp ce premierul Emil Boc se pregatea sa tina un discurs. El a strigat "Boc, ati luat drepturile copiilor", apoi s-a aruncat. In cadere .. el a strigat "Libertate".
In cadere, barbatul a rupt un pupitru. Potrivit Mediafax, barbatul purta un tricou pe care scria "Ne-ati ciuruit/Ne-ati ucis viitorul copiilor nostri/ Libertate".
Cred ca ar trebui sa fie un semnal de alarma pentru toti dintre noi.


RE: Discutii Zilnice - Carnage - 12-23-2010

Daca as avea un Deagle l-as baga in buzunar sa nu ma vada nimeni m-as duce in bucuresti grabit sa prind sedinta, fug cu maxim speed catre boc i-as pune pistolul la tampla fara sa ma mai gandesc la ceva trag vreo 4-5 gloante cat sa-i cada creieru pe jos apoi mi-as pune the invisible cloak furata de la harry potter si m-as face nevazut.


RE: Discutii Zilnice - Szekemri - 12-23-2010

Quote:Cred ca ar trebui sa fie un semnal de alarma pentru toti dintre noi.

eu chiar vreau o revolutie...daca la asta te refereai. (responsabilitati mari nu prea am, copii n-am, prietenii/prietenele mi se vor alatura, deci imi permit). Bine am 19 ani...vorbesc in necunostinta de cauza, dar ca idee suna bine.


RE: Discutii Zilnice - Raducu' - 12-23-2010

@carnage hai sa ne oprim doar la dezbateri si sa inlaturam gandurile criminale Wink

(12-23-2010, 01:04 PM)Pepe_the_shepherd Wrote:
Quote:Cred ca ar trebui sa fie un semnal de alarma pentru toti dintre noi.

eu chiar vreau o revolutie...daca la asta te refereai. (responsabilitati mari nu prea am, copii n-am, prietenii/prietenele mi se vor alatura, deci imi permit). Bine am 19 ani...vorbesc in necunostinta de cauza, dar ca idee suna bine.

Suntem prea lasi (noi ca natiune) incat sa avem curajul sa ne strigam in gura mare drepturile.


RE: Discutii Zilnice - Carnage - 12-23-2010

Pai threadul se numeste discutii zilnice.


RE: Discutii Zilnice - bloodlover - 12-23-2010

(12-23-2010, 12:43 PM)old nick Wrote: Cred ca sinuciderea e o dovada de lasitate,indiferent de circumstante.Cand esti calcat in picioare,strangi din dinti,te ridici si ripostezi,nu renunti la tot ca sa dai un exemplu inutil,care nu poate fi decat subiect de presa sau motiv de scandal in viitoare dezbateri politice.

Uite un om care graieste adevarul


RE: Discutii Zilnice - Szekemri - 12-24-2010

E ziua lui faby!!! nu stiu exact cine e, dar cred ca e sau a fost cineva important pe forumul asta! sau pe celalalt...Smile