World of Gothic - Forum

Full Version: Cai putere - Discutii despre masini
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Aici vom discuta despre masini, sau orice alte vehicule ne plac...

Eu am doar doua cuvinte: Buggati Veyron.
Eu am alte doua cuvinte (adica, sunt mai multe): ====> NISSAN SKYLINE GT-R 35 ====>

Va place poza?
Si eu am doar 2 cuvinte: Pagani Zonda.

Calin

Eu zic ca tot batrana Dacie ramane masina de suflet a romanilor.

[Image: dacia-saci_1.jpg]
Ai dreptate, Caline... Cand e vorba de roman, e vorba si de Dacie, si cand e vorba de Dacie, e vorba si de roman, si tot asa... Asta e masina noastra, trebuie sa ne mandrim cu ea... Wink Eu unul tot Dacie am... Voi ce masini aveti?
Ahh mamooo...cad de frumos e skyline-ul ala...desi eu cred ca a fost modificat, nu cred ca asa este el in mod general. Nu ma mir de ce iti place Nissan Grin.

Ce ziceti de puiutul asta de dragon :
[Image: Bugatti.jpg]

Si eu nu am masina, tata are o Dacia 1310 din 2004 dar vrea sa isi ia un seat (eu i-am zis sa ia bugati veyron dar nu m-a ascultat
Mai exista si Nissan 350z..cei care au jucat seria NFS....cunosc mashinutza asta.....lokk at the pictures!!!!
da frumoasa masina 350z dar este de speriat doar in underground 1,2 deja in prostreet nu mai este buna de nimic
mie imi palc BMW-urile si.. SUV-urile.. Grin is preferatele mele
la SUV.....toyota Land Cruiser...385 Cai putere...8 locuri....e bestiala frate.....itzi bagi toata gashca in ea....si hai la Iarba Verdeeeeeeeeee..!!!!

Uite de exemplu un Nissan Murano...itzi place???? e bestial....65.000 Euro...si e a ta!!!
Pages: 1 2 3