World of Gothic - Forum

Full Version: Tabăra favorită în gothic 2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
In care dintre cele patru tabere v-ati simtit voi cel mai bine, in Gothic 2?

A mea, cu toate ca nu am fost in eaHaha, a fost mercenary, e cel mai bn acolo dar si la militie e bn:clap:.

Show Content
Cate odata as vrea sa fiu in locul astora care de abia descopera Gothic-ul.Nici nu stiu de cate ori o mai fost dezbatut subiectul asta dar ca sa fiu ON,pot sa spun ca magicieni au fost cei care m-au fascinat.Intotdeauna mi-a placut magia,sa sumonez creaturi sau sa ma teleportez sau sa ucid monstrii cu diferite magii,deoarece "arsenalul" era larg si variat,ma facea sa ma simt ca un "adevarat magician".
cum ai pus aia sus ?



si de unde e asa mare scor adica nimeni n-a intrat aici sa voteze


(08-11-2011, 02:12 PM)hegan Wrote: [ -> ]cum ai pus aia sus ?



si de unde e asa mare scor adica nimeni n-a intrat aici sa voteze

A intrat. Sunt 3 voturi, for god's sake. Haha

Show Content


ok as avea o intrebare intrebatoare cum scriu ceva despre mine?


defapt lasa sa nu shimbam subiictul dar ori cum ms pt ca ati intrat dar totusi cum ai pus aiia sus


Show Content

Si ca sa ramanem ontopic, grupul lui Lee a fost preferatul meu, cu toate ca uram pe multi de acolo.
da intradevar pe mine bulco sau cum i mai zic eu bulco aca pulcoHaha si cu raul ma enerveaza la culme

Eu mam simtit cel mai bine alaturi de pirati xD
Aleg mercenarii, chiar daca si printre pirati a fost frumos... btw, sunt 4 variante la poll si threadul zice de cele TREI tabere.
(08-11-2011, 02:30 PM)Edg Wrote: [ -> ]btw, sunt 4 variante la poll si threadul zice de cele TREI tabere.

Show Content
Pages: 1 2