World of Gothic - Forum

Full Version: The Elder Scrools 3: Morrowind subtitrat
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
As vrea doar sa stiu unde gasesc un mod romanesc ..care sa contina dialogurile subtitrate in romana..etc..am cautat pe google dar n-am gasit..:|

Orice ajutor e bine venit
Exista asa ceva? moduri in romana mi-e greu sa cred...nici nu stiu vreo comunitatea prea dezvoltata(din ro) care sa se ocupe in special de TES.
Pacat..Sad..am auzit ca editorul e cel mai usor de folosit..asa ca dupa ce termin seria Gothic, cred ca am sa ma apuc eu de un mod..
daca vrei te ajutSmile
Nu exista o versiune in romana a acelui joc, dar daca vreti v-ati puta ocupa voi daca va descurcati si aveti timp Smile.
ce zici warhel?
Termin Gothic 2 (sunt in capitolul 5)..si ma pun pe treaba, daca am nevoie de cineva cu mine in echipa..desi nu cred pentru ca doar am sa traduc..o sa te chem.
Vreti sa traduceri TES 3? Multa bafta at.
(08-16-2011, 02:30 PM)warhell Wrote: [ -> ]Termin Gothic 2 (sunt in capitolul 5)..si ma pun pe treaba, daca am nevoie de cineva cu mine in echipa..desi nu cred pentru ca doar am sa traduc..o sa te chem.


Ohoo o sa ai nevoie de multi oameni daca nu vrei ca traducerea sa dureze peste un an Haha.
(08-16-2011, 04:34 PM)Carnage Wrote: [ -> ]
(08-16-2011, 02:30 PM)warhell Wrote: [ -> ]Termin Gothic 2 (sunt in capitolul 5)..si ma pun pe treaba, daca am nevoie de cineva cu mine in echipa..desi nu cred pentru ca doar am sa traduc..o sa te chem.


Ohoo o sa ai nevoie de multi oameni daca nu vrei ca traducerea sa dureze peste un an Haha.

Da. Din cate stiu eu, tes-ul are dialoguri o gramada, tinand cont ca nu au si audio. Dar oricum, daca sunteti vreo 4-5 ambitiosi, reusiti.
Pages: 1 2