Desigur, orice ajutor e bine venit!
EDIT: Am activat optiunea "PM" si astept mesajele voastre.
Foarte foarte tare!

Am sa astept pana vor fi postate pe youtube, suna mai "oficial"

.
Baga ID-ul meu - edgar94che
Sunt mai vechi pe forum, am sa iti mai povestesc una alta in legatura cu membrii si cu "aventurile" lor pe forum. Ideile iti vin tie pe urma

.
Momentul distractiei a venit. Enjoy.
Felicitari inca o data warhell. Excelente episoade.
Daca cineva are id-ul lui Necro si se intelege mai bine, il rog sa-l informeze despre video-ul al doilea.
Scuze de subtitrarea mai mica din primul ep.. Eroare de sistem.
Iubesc episoadele astea, foarte tare

.
Am sa vb eu cu Necro. GG Warhell, again.
Episodul 4: Iustin s-a intors
Download link:
http://www.fileshare.ro/26617635773.6
*Acest video va fi pus pe canalul de Youtube al forumului, link'ul este pus pentru nerabdatori.
Episodul 5: Hitler si manelele (episod special)
Download Link:
http://www.fileshare.ro/26615974560.1
*Acest video va fi pus pe canalul de Youtube al forumului, link'ul este pus pentru nerabdatori.
Absolut geniale,bravo faci o treaba buna.

Fain, fain, dar al doilea e aiurea tare =)). Imi place cand se aud instrumentele dar copii canta inca

.
: