Imi cer scuze ca ultimele episoade nu s-au ridicat la nivelul primului episod, dar e foarte greu sa gasesti o scena mai buna decat prima..+ multe incercari de subtitrari..etc..
Maine am niste probleme..asa ca trebuie sa lansez astazi episodul.
Ep7:Atacul spammerilor 2
Personaje:
-Hitler
-Bv0595
-Edg
-SPAMMERII
-Iustin
*INFO*: Acest video va fi pus pe canalul de Youtube al forumului, dar pentru nerabdatori , postez un link de download
-Pentru deschiderea filmuletului , deschideti cu BSPlayer
-Nu stergeti SubRip, e subtitrarea.
Download Link:
http://www.fileshare.ro/27668458322
Orice parere/sugestie/critica e bine venita!
Salut.
Tin sa anunt ca nu ma voi mai ocupa de bagarea subtitrarii permanente in episoade.
Motive:
1. Nu imi convine ca dupa ce stau destul de mult timp sa bag subtitrarea (folosind un program ce necesita asta), in ziua in care se uploadeaza video-ul sa se considere din partea unora ca trebuie sa-l fac exact in ziua aceea. Niciodata nu mi-am asumat asta.
2. Citez pm-ul.
Quote: Eu m-am saturat sa iti dau PM de fiecare data, daca vrei sa nu le mai uploadezi spunemi si nu mai fac nici un episod.
Deci ideea e: ori accepti ca nu il voi face video-uri intr-o limita prestabilita de timp, ori faci ceea ce ai spus in pm.
Asta e tot.
Ok, te-am inteles, ramane sa facem cum doresti tu.
(09-08-2011, 06:13 PM)warhell Wrote: [ -> ]Ok, te-am inteles, ramane sa facem cum doresti tu.
Nu lua in nume de rau, dar sa fim seriosi...lipsesc 2 zile de pe forum si apar pm-uri dinastea... da-o-n ...
Ce pm-uri? Eu ti-am trimis doar unul.
(09-08-2011, 06:19 PM)warhell Wrote: [ -> ]Ce pm-uri? Eu ti-am trimis doar unul.
Ok. Deci accepti postarea pe youtube a video-urilor intr-o limita nestabilita de timp? (max 2-3 zile de cand le pui pe forum)
Show Content
SpoilerLa ap. fiecare episod mi-ai dat pm.