World of Gothic - Forum

Full Version: Meeting
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
(09-14-2011, 02:52 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]V-am spus :daca aveti vreodata ocazia sa ajunge-ti in hunedoara sa mi spune-ti pe forum ca sa ne putem intelege sa ne intalnim undeva...ca dupaia mergem frumos la o bere,o pizza sau o cafea.

Asta ar fi foarte realizabil, tinand cont ca demult am vrut sa merg la Castelul Corvinilor...

atata doar sa ma anunti cand vrei sa vii...Smile
Ai ce vedea la castelul Corvinilor ..s-a facut si un film in care unchiumeo a jucat..am fost vara trecuta (nu asta)..dar de mers la Hunedoara merg in fiecare vara la bunica.
(09-13-2011, 05:50 PM)Altair Wrote: [ -> ]Cluj-Napoca/Maramures.Raven chiar esti din BM/Maramures? Haha

yep yep
am mai spus: coltu tarii FTW
si acum completez: Ardealu FTWHaha
Brasov cel mai central loc. [si cel mai avantajos mie.] Haha
Sunt de acord cu terente(e si in avantajum meu)
E un oras frumos...vedeti biserica neagra...vizitati Brittania...
in hunedoara poti vizita castelu corvinilor...poti merge la sarmiszegetusa...sunt multe localuri faine...avem cinema...cateodata e 3d...de ex de doua saptamani to filme 3d is
appa warhell ai vreun var aici in hunedoara...ca poate il cunosc...si sa-mi spui cand mai vii sa ne intalnim
in baia mare puteti vedea centrul vechi, mall-ul, turnul lui Stefan, magazinele din mall, centrul nou, cinema-ul 3d din mall etcHaha

adica in general mall-ulHaha
Acum ne facem reclama la orase? Pai ce eu nu pot?

Fagaras.

O oras de vis. Veniti sa vedeti liceul meu, scoala mea generala, casa buniciilor mei.... Glumesc, chiar e un oras special.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8