World of Gothic - Forum

Full Version: ~ Poeziile lui Hegan ~
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
astai de bine s-au de rau?

(09-14-2011, 02:29 PM)hegan Wrote: [ -> ]astai de bine s-au de rau?

Hegan, poti sa deduci singur daca e de bine sau de rau...Gothicienii sunt oameni inteligenti. (or that's the way it should be).Tongue
da dar tie ti-a
placut?

Tine-te de subiectul topicului, te rog.
doar am intrebat daca ti-a placut


(09-14-2011, 02:36 PM)hegan Wrote: [ -> ]doar am intrebat daca ti-a placut

Vrei adevarul? M-au amuzat...dar in niciun caz nu sunt opere artistice...
As fi vrut sa ma abtin, dar nu pot. Nu cred ca ar trebui incurajate asemenea initiative...nici nu stiu cum sa le spun...Smile. Si site-ul oficial wog are o sectiune dedicata creativitatii, dar acolo cetatenii par mai seriosi...Daca se continua cu thread-uri inutile(si cam...prostesti) de dragul reputatiei si pentru binele comunitatii, s-ar putea ca rezultatul sa fie contrar asteptarilor...

@old nick: e singurul thread de-al lui Hegan pe care l-am lasat in viata. Smile Restul zac in arhiva.


Rog membrii sa-si spuna parerea despre viitorul acestui thread in poll.
Polul se va inchide maine si majoritatea decide.
Cred ca o sectiune gen "creative corner" n-ar face rau forumului, daca s-ar posta creatii "muncite" ca sa spun asa.Adica poezii, povesti, desene, artwork-uri, dar sa se vada putin "sclipirea" pasiunii.Poate hegan chiar are ceva de spus, dar inca nu reuseste sa se exprime asa cum ar vrea, nu?Smile
Oricum, thread-ul asta nu face cinste nimanui, asa ca am votat.

Sunt perfect de acord cu old nick.
Pages: 1 2 3 4 5 6