World of Gothic - Forum

Full Version: Cine e mentorul eroului in seria Gothic?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Cine e mentorul eroului in seria Gothic?

Prietenii eroului au avut un rol foarte important pentru Eroul fara nume in seria Gothic. Acestia i-au influentat comportamentul, l-au facut mai puternic. Deoarece se stie ca Nameless nu a fost dintotdeauna erou, ci doar dupa ce a fost aruncat in colonie o 'flacara' s-a aprins si a inceput sa arda in sufletul eroului.

Dar poate un dusman a fost acel personaj care i-a schimbat viata. Si acest lucru este posibil. Daca am omis pe cineva in poll, va rog sa-mi ziceti.

Deci, comentati si votati.
...ce zici de bullit?
ca poate daca nu-l batea calumea la inceput, eroul nu devenea ce este aziGrin
Sunt de parere ca poll-ul trebuia facut in asa fel sa putem vota mai multi, nu doar unul deoarece Nameless a avut mai multi "mentori".

Am votat Xardas.
Si eu tot Xardas.

(10-26-2011, 03:26 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Sunt de parere ca poll-ul trebuia facut in asa fel sa putem vota mai multi, nu doar unul deoarece Nameless a avut mai multi "mentori".


Done. Puteti vota mai multi.
A bun,atunci votez si pe Diego.

Xardas. Pe Diego il consider ca prieten si antrenor dar nu mentor. Ah si pe Xardas NU il consider ca pe un prieten. Cateodata, se poate vedea nesiguranta eroului pe el.
(10-26-2011, 05:49 PM)Dastan Wrote: [ -> ]Xardas. Pe Diego il consider ca prieten si antrenor dar nu mentor. Ah si pe Xardas NU il consider ca pe un prieten. Cateodata, se poate vedea nesiguranta eroului pe el.

Ai pus punctul pe I !
eu sunt mentorul eroului ce Dumnezeu Haha
Era o tema serioasa.

Eu il aleg pe Diego, pentru ca el te ajuta si te indruma inca de la inceputul jocului. Asta dupa ce te salveaza. Apoi cand e vorba de antrenament, el e singurul pe care il stiam sigur ca ma poate ajuta cu dexteritatea, puterea si hotia.
Pages: 1 2 3