World of Gothic - Forum

Full Version: WOG.RO: UN NOU INCEPUT!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Dar nici celor mai mari nu le e prea placut...totusi e un forum care vorbeste despre un jocSmile.
Imi place si designul la forum, nu va chinuiti sa il schimbati Smile .
(07-19-2013, 07:47 PM)The4Ever Wrote: [ -> ]Imi place si designul la forum, nu va chinuiti sa il schimbati Smile .

E veche stirea. E din alte vremuri in care erau necesare noi inceputuri. Smile
Pages: 1 2