Dar nici celor mai mari nu le e prea placut...totusi e un forum care vorbeste despre un joc

.
Imi place si designul la forum, nu va chinuiti sa il schimbati

.
(07-19-2013, 07:47 PM)The4Ever Wrote: [ -> ]Imi place si designul la forum, nu va chinuiti sa il schimbati
.
E veche stirea. E din alte vremuri in care erau necesare noi inceputuri.
