World of Gothic - Forum

Full Version: "Where is the guru" eror
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Deci am instalat gothic3...Patchul pt 1.74...Versiunea in romana si am vrut sa intru in joc...Dupa 8-10 secunde imi apare "Where is the guru"(eroarea)...
Ce pot face sa imi mearga jocul?Va rog...
Multumesc mult!
S-ar putea să nu meargă din cauză că ai Pc-ul destul de bun să ruleze jocul.
Zi sys. spec.
Nevertheless your going to need to download two things:


Gothic 3 OFFICAL patch 1.2

and

Gothic 3 UNoffical patch 1.52
Pai am 512 Mb Rami...Placa video de 256 Mb...(cam atat stiu...) Si spatiu pentru joc am 38Gb(spatiu in care sa se desfasoare)
dai pace.. sterge jocul .. jocul are cerinte mult mai mari

defapt ti'ar mai trebuii cativa rami cel putin 1Gb si un procesor mai bun ma gandesc..
(11-23-2011, 06:46 PM)Bogdyjudoka Wrote: [ -> ]dai pace.. sterge jocul .. jocul are cerinte mult mai mari

defapt ti'ar mai trebuii cativa rami cel putin 1Gb si un procesor mai bun ma gandesc..

Nu-i bai, ruleaza si pe un gb de ram ddr1 impreuna cu un procesor de 1.6ghz vechi de 8 ani si o placa video de 128 mb.
Aceasta eroare apare foarte des atunci cand cerintele nu sunt intocmai indeplinite sau cand nu-i convine jocului placa ta video.
Din pacate problema nu poate fi rezolvata prin patch-uri. Mai multi rami ar putea rezolva, totusi problema, cred.