World of Gothic - Forum

Full Version: LEVEL
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Am observat si eu chestia asta. De asta am preferat sa nu-i mai vizitez mai deloc.
Wow,credeam ca-s singurul care crede asta.
Cei de la level chiar se pricep si sunt recunoscuti, daca au primit AC:R inainte de lansarea oficiala. Eu cumpar revista cand se publica articole despre jocuri interesante (adica pt mineGrin).
pai...nu mi-a placut ca au dat sacredul la revista...adica este un joc pe care l-au mai dat odata acu vreo 2 ani la revista si sunt destul de multe alte jocuri mai faine decat sacredSmile
(11-26-2011, 07:27 PM)Terente Wrote: [ -> ]
(11-26-2011, 07:20 PM)Altair Wrote: [ -> ]Te referi la Forum?

Da. Tin minte ca i-am facut 5-6 apropouri unui moderator acolo ca cei de acolo postau doar pentru a spama si el nu a inteles ce vroiam sa-i zic... Pai da-te-ncolo de moderator...intelege si tu aluziile macar. Dar e o comunitate mare, in care majoritatea este formata de tipicul romanului si nu poti sa-ti bati mintea cu ei, pentru ca nu ai sanse de izbanda.

Am avut si eu o experienta de asta dupa cum bine stii Haha.
Tin minte, cum naibii.
Haha...faina revista dar pacat de forum...
Mai sunteti activi pe LEVEL?
(11-26-2011, 10:19 PM)Altair Wrote: [ -> ]Mai sunteti activi pe LEVEL?

Eu nu.
Terente si Zamolxis, motivul pe care v-am intrebat daca aveti reviste vechi este acela ca imi lipsesc cateva numere si ma gandeam ca poate sunteti interesati sa le vindeti. Imi lipsesc 2 din 2008, 3 din 2007 si 4 din 2006.
Pages: 1 2 3 4 5