World of Gothic - Forum

Full Version: Colţul creaţiei
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Foarte tareGrin
Foarte frumos.
Cuvintele sunt de prisos.. Go Masaru, go...
Imi aminteste de Rahan asta!...frumos si vad ca te-ai apucat si de detalii. Plus ca ai mai adugat niste cantitate la fata!Smile
(01-06-2012, 12:49 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Imi aminteste de Rahan asta!...frumos si vad ca te-ai apucat si de detalii. Plus ca ai mai adugat niste cantitate la fata!Smile
Ti-am zis ca am invatat multe din Rahan Smile. Problema e ca ma grabesc cand desenez si apare aspectul neglijent care e destul de vizibil. Si nu mai am antrenamentul de altadata. Dar ma voi apuca iar de treaba. Cel mai mult imi place aici pe forum ca ma reantorc la activitati placute pe care le-am lasat mult in urma.
Te cam subestimezi old nick. Eu zic ca sunt superbe. Wink
Intradevar neglijezi unele lucruri, dar esti net deasupra mea la personaje.
(01-06-2012, 01:02 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Te cam subestimezi old nick. Eu zic ca sunt superbe. Wink

Inseamna ca nu ai vazut o banda desenata cu Rahan. E ceva fabulos. Desenele mele sunt niste mazgaleli in comparatie cu desenele lui Andre Cheret. Dar asta e un motiv sa perseverez. Desi am pierdut destul timp. Nu am mai desenat cu seriozitate de 20 de ani, va dati seama?Haha
Daca vrei itifac o poza cu colectia mea de Rahan, imi lipsesc 5 revisteSad...dar sunt in jur de 50 de reviste la mine in colectie!Haha Le-am citit pe toate cu sufletul la gura!Smile
Era sa fac infarct cand am vazut scris pe o revista titlul "Moartea lui Rahan"Sad!
(01-06-2012, 01:15 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Daca vrei itifac o poza cu colectia mea de Rahan, imi lipsesc 5 revisteSad...dar sunt in jur de 50 de reviste la mine in colectie!Haha Le-am citit pe toate cu sufletul la gura!Smile
Era sa fac infarct cand am vazut scris pe o revista titlul "Moartea lui Rahan"Sad!

Cred ca discutam deja offtopic. Ar trebui sa ne mutam la discutii zilnice.Smile
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24