World of Gothic - Forum

Full Version: Recunoaşte jocul din imagine #2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
[Image: bp4f10.jpg]
m
Stii, soul, mi se ciudat ca un om care stie atat de multe jocuri, din perioadele si genurile cele mai variate pune doar shootere sau jocuri lansate destul de recent.
Pot sa te intreb cum anume ''ghicesti'' tu acele jocuri de care ziceam? La Mulana de exemplu, e asa de obscur incat nu eram sigur daca Bv l-ar fi stiut si el e de departe cel mai bun cunoscator de pe forum.
off: Cred ca de pe Releaselog cel putin acolo vad toate jocurile care apare de la indie pana la titluri mari si am vazut si jocu tau bogdan Smile
Ah, nu la asta ma refeream, ca de vazut un joc poti sa o faci in multe locuri. Eu puneam la indoiala corectitudinea felului in care ghiceste soul. Mi se pare un pic ciudat ca stie jocuri destul de greu de ghicit, dar cand e randul lui sa puna o imagine, alege jocuri banale si usor de ghicit.

Anyway, sa nu fiu chiar off, e Battlefield P4F.
Revin cu edit.

[Image: jbj.png]
Indie, 2011.

Ma gandeam, nu ar merge mai bine topicul asta la Player b Us? Doar e cu jocuri, nu?
Buna observatia. Thread mutat.
Ok, cred ca daca era sa ghiceasca cineva o facea pana acum. Era OIO: The Game.

Hai cineva cu o poza! Smile
No more room in hell? nu cred
(10-30-2012, 01:07 AM)g3orge13 Wrote: [ -> ]No more room in hell? nu cred

Nu ,e un indie game din 2011