World of Gothic - Forum

Full Version: Age of Mythology: Titans
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
E ok, dai un link sa fiu cu aceasi versiune prin pm?
Pot in seara asta, dar nu garantez ca netul de camin e in stare sa faca fata. Incercam.
Pai, atunci, il iau si eu putin mai tarziu..
Pai in cazul asta ramane sa stabilim o ora. Ideal ar fi undeva dupa 9-10.

Also, sunt noob cand vine vorba de multiplayer, cum facem conexiunea? Merge din joc sau folosim vreun program, ceva?
Vă recomand Gameranger în caz de' nu merge direct din joc.
(03-17-2013, 05:49 PM)Bogdan Wrote: [ -> ]Pai in cazul asta ramane sa stabilim o ora. Ideal ar fi undeva dupa 9-10.

Also, sunt noob cand vine vorba de multiplayer, cum facem conexiunea? Merge din joc sau folosim vreun program, ceva?

Ar trebui sa mearga direct din joc.

* Caminele din bv sunt vesele azi.. fetele canta.. e extraordinar.
(03-17-2013, 05:57 PM)Terente Wrote: [ -> ]
(03-17-2013, 05:49 PM)Bogdan Wrote: [ -> ]Pai in cazul asta ramane sa stabilim o ora. Ideal ar fi undeva dupa 9-10.

Also, sunt noob cand vine vorba de multiplayer, cum facem conexiunea? Merge din joc sau folosim vreun program, ceva?

Ar trebui sa mearga direct din joc.

* Caminele din bv sunt vesele azi.. fetele canta.. e extraordinar.

Pai, eu am rezolvat, se pare ca poti hosta, va voi comunica ip-ul cand va fi nevoieGrin.
Probabil eu am viteza la net cea mai buna:
Show Content
, cam asa e netul meu pe wifi. Dar, asta depinde si de voi.
Lasam pe saptamana viitoare. Cred ca netu meu de camin e de vina si de aia n-a mers.
Cat de 'idiotesc' se incheie expansionul Titans. Incredibil de scurt... parca l-au facut doar ca sa fie acolo. Povestea si misiunile au fost tari de tot, dar mult prea putine.. si pe alocuri seci.
Scuze pt asta,dar pe mine ma plictisit jocul asta.SINCER
Pages: 1 2 3 4 5 6 7