World of Gothic - Forum

Full Version: What about Risen?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Nu am postat prea des, nici nu promit ca o voi face, insa fiind un fan Gothic si PB, nu pot sa nu ma gandesc ca Risen 1 si 2 sunt plasate in acelasi univers, si prin urmare ar merita bagate mai mult in seama pe forum.


Cu alte cuvinte salutare tuturor! Grin Ce trebuie sa stiu despre forum? Cine e admin? Cine sunt mozi? Cat de multa activitate e pe aici?
What about Risen?

.. AICI - RISEN 2 discutam despre risen 2.... intradevar despre Risen 1, n-am discutat prea mult...


Multi n-au jucat Risen 1 din motive tehnice... Avem totusi un thread de ajutor pt. Risen 1 in care, daca te blochezi la vreun quest, oricine e bine venit sa intrebe... insa fata de threadurile asemanatoare facute pt. seria Gothic, nu prea are succes.

Poate dupa ce il traducem va mai capata ceva 'audienta'.


OFFTOPIC:

Ce trebuie sa stiu despre forum? Cine e admin? Cine sunt mozi? Cat de multa activitate e pe aici?

Admin e Radu (aka Raducu), moderatori sunt: Oldnick si Carnage. (acum cateva zile eram si eu, ca sa explic atentia pe care o dau acum)

Activitate: ~300-400 de postari pe zi, ~3000-8000 de afisari pe zi (depinde de perioada - vacanta/scoala).


Nice to know. Poate o sa contribui si eu cu cateva posturi din cand in cand. Pacat ca Risen nu prea a fost jucat. E bun, si completeaza oarecum lore-ul din Gothic-uri.
(01-08-2012, 01:10 PM)Maladiq Wrote: [ -> ]E bun, si completeaza oarecum lore-ul din Gothic-uri.

Asa le-am zis si eu, da' ei nu, ca Batman batman... Haha
Am jucat Risen de 3 sau 4 ori, cu aceeasi placere cu care am jucat cele 3 Gothic-uri. Am descoperit in el aceeasi placere de a explora o lume dura si plina de mistere, lucru pe care il astept si de la Risen 2.Smile

eu dupa cum ai spus tu Marian, din motive tehnice nu am reusit sa joc Risen 1...dar promit ca dupa ce imi voi lua calculator, Risen 1 va fi al doilea joc pe care il voi juca dupa G3!
(01-08-2012, 01:15 PM)Terente Wrote: [ -> ]da' ei nu, ca Batman batman... Haha

OFF!!!
Ciment... Haha