World of Gothic - Forum

Full Version: Kingdoms of Amalur: Reckoning
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
because [reasons]

Mai sunt 6 zile si apare jocul. De-abia astept Grin Arata foarte foarte interesant, din pdv vizual si narativ -- si mai ales la combat!

E foarte posibil ca Amalur sa fie un joc care va schimba viitorul RPG-urilor.
(02-01-2012, 03:15 PM)Faby Wrote: [ -> ]E foarte posibil ca Amalur sa fie un joc care va schimba viitorul RPG-urilor.

Ne convingi si pe noi cu argumente? Smile
Nu :D
Trist. Atunci vin eu cu contra-argumente.

Asemanarea mult prea mare cu Fable si wow, lucru care ii/(poate sa-i) stirbeste(asca) originalitatea.
Lumea jocului, din cate am vazut din video-uri de gameplay, este a naibii de neimpresionanta.
Din cate am inteles trebuie sa alegi inca de la inceputul jocului guild-ul din care vrei sa faci parte. Care-i scopul? O mare porcarie.

Parti bune nu o sa remarc (desi poate ca le-am vazut), lasand pe cei isi sustin cauza/jocul sa le spuna. Tongue
Fiecare cu parerea lui ^^ Suffice it to say ca pe mine m-a impresionat foarte mult.
nu mia placut de niciun fel
Screenies ahoy!

Show Content
arata binisor, il voi incerca cand voi avea un calc. nou...mie imi plac itnr-o oarecare masura jocurile acestea gen fantasyGrin...dat find ca jos wow.Smile
Faby, cum sta treaba cu dialogurile in joc? Adica ai optiuni de dialog sau iti sunt controlate?
Sunt optiuni in general. La unele personaje sunt mai multe (>8 or so), la altele mai putine (4-5).
Pages: 1 2