World of Gothic - Forum

Full Version: World of Warcraft
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Wow nu e un joc in care sa cresti, de aia poti face in cateva saptamani level-ul maxim daca joci casual(pe oficial). N-am jucat foarte mult pe oficial, doar pana la wotlk cu DK pe frost si offspec blood(o clasa usoara, poate cea mai usoara). Daca e adevarat ca se face free to play, merita sa joace toata lumea pe oficial, eu mult mai diferit decat pe private.
Decat sa platesti lunar pt oficial mai bine suporti bug-uri si altele pe private...
Sau poti sa joci, cum a spus si Cristian, versiunea free. Asta daca nu joci pentru a creste la nivelul maxim, pe F2P ai level cap 20. E ok insa, distractia consta in a interactiona cu ceilalti, nu conteaza ce nivel si items ai.
Nu prea exista interactionare la lvl 20....Iar cu cat ai iteme mai bune intri in guilde/echipe mai populare, cunosti mai multi oameni si vezi mai multe zone ale jocului...
Exista, poti sta level 20 si faci dungeon-urile de nivelul 20.
Te plictisesti repede la lvl 20.Nu prea ai ce face.
Da dungeonuri(instante) fara pic de farmec....

Ce ziceti sa ne bagam la o runda de wow maine pe freakz va dau eu conturi de 85 am 3 sau 4(nu mai tin minte) ca eu oricum vreau sa imi fac un main char(caracterul principa) un rogue ca celalat l-am mutat pe serverul international.....am lvl 70 parca la el... daca ma pun o zii sigur il fac 85....Asa va bucurati si voi de Wow.....
Ne trebuie gear pe freakz, adica degeaba jucam cu gear de piryium(de la blacksmithing) si sa dam 10k dps..
Sunt de 85 cu gear bun da sunt cu gearul de la penultimul patch si acum nu mai e foarte stralucit item level-ul....(Hunter,Mage,Priest si Druid parca(2 ally si 2 hoarda sau 1 ally si 3 hoarda..))

P.s. nu sunt cel mai boot player de wow chiar stiu sa fac niste caractere....

Sau apucasti-va si faceti-va conturi e un guide pe forum-ul lor unde trebuie sa cresti....Si eu il folosesc ca au scos niste questuri cu auto-complete....
Tocmai ce ziceam, daca e de la vechiul patch le vom folosi pe alea de la blacksmithing, ceea ce e degeaba.
Pages: 1 2 3 4 5