World of Gothic - Forum

Full Version: Primul meu joc
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Fiecare dintre voi ati avut si aveti primul joc jucat. Al meu a fost Hexen 1 urmat de Heretic 1. Sunt niste jocuri incredibile. Nu stiu cine le-a jucat. Au un soundtrack la besti. Imi aduc aminte cum imi bateam joc de monstri cu doua capete zicandu-le cacatusiHaha. Sper sa nu fac rasismHaha. Sa continuam: Heretic a fost un joc frumos, asemanator doar mai usor. Grafica este numai buna. Acum, la Hexen 2 e o grafica mai buna. Un story nu la fel de epic.


[Image: hexen2.jpg]

In Hexen 2, cu necromancerul

[Image: images?q=tbn:ANd9GcRhQcUMzURaGrJyaS9QOwD...qnK3aBMMu9]

Vrajitoarele mortii!

[Image: heretic1.gif]

Un multi-razboinic

[Image: Heretic_1.png]

Cioroaiele mortii!




Deci cine mai joaca jocurile astea?
Stiti ce, voi transforma threadul in unul in care sa spuneti ce-ati simtit si care a fost primul joc.
Deci pana la urma mi-ai ascultat sfatul Grin
Cum sa nu, mosuleHaha.
lol
care juca mario pe televizor Haha sau tankuri
sau pe pc Tarzan Haha)
Kane Haha the commander.

Sau nu, delta forceHaha. Sau skyHaha.
Are cineva modul asta de joc vechi?

Legend modev6
(02-18-2012, 03:47 PM)soul of darknes Wrote: [ -> ]care juca mario pe televizor Haha sau tankuri

Da, si eu jucam jocurile astea pe ~clasa 2-3, plus Tom & Jerry, Sah, Fotbal (gratica era praf Haha) Formula 1, ... si acum mai am "casetele" cu jocurile alea. Haha
La mine primele jocuri jucate pe PC au fostGrinune Adventure Game,Doom 1,2,Wolfanstain 3D.Astea in DOS.Iar printre primele jocuri jucate in 3D au fost:Alone in the dark,System Shock 2si Resident Evil.
Wolf, exista un joc sky, care e facut ca daca skyezi prea mult in fata, te mananca Yeti, deci e imposibil de jucat. Si wobbles e um joc amuzant in doi.
Pages: 1 2 3