World of Gothic - Forum

Full Version: TESTS OF FIRE, WATER & DARKNESS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
nare de ce sati para rau Grin daca testu lu beliar e greu si il trece cei din lista. ar merita un premiu ca si stors creieru Haha/Premi sufletestiHaha
0
Dar eu nu am vazut nici un fel de certuri din pricina testului, adica si asa premiul e necunoscut.
zamolxis Haha poate daru e ban Haha
Fiind o saptamana agitata si plina pentru mine, n-am reusit sa termin test of darkness. In weekendul asta, daca o sa am vlaga, o sa-l termin.
Terente am o intrebare de ce la testul apei sunt pe locul 4 chiar daca am postat primul?(nu ca am o problema cu asta dar sunt curios)
(03-09-2012, 08:10 PM)Bv0595 Wrote: [ -> ]Terente am o intrebare de ce la testul apei sunt pe locul 4 chiar daca am postat primul?(nu ca am o problema cu asta dar sunt curios)

Nu m-am luat dupa nici o ordine. Smile Acelea nu sunt locuri. Dar lista finala, adica cea a eroilor o voi face sub forma de clasament.
Aha mersi de lamurire
Am o sugestie pentru premiul lui Beliar..propun privilegiere, dar -1 reputatie. Ca in joc, cand eroul se roaga la o statuie a lui Beliar, eroul primeste bani, dar ofera mana sau viata.
Ce spuneti?
darul il primesti de la zeii nu de la 1 singur
Stiam ca poti alege un cadou de la orice zeu.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16