World of Gothic - Forum

Full Version: Descrie personajul
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Da si mai vine ala daca il bagi la inchisioare si pe Halvor ai uitat asta ( ori il bagi pe Rengaru ori pe Halvor) da si este un membru din Thieves guild

Daca nu zice el spun eu Lefty (gothic 1)
Un nenorocit care profita de noii veniti in colonie.

Cord
Un luptator mercenar care te antreneaza la one-two handed weapon. Un om increzut si puternic.

Jorgen (G2)
Un fost marinar care si-a pierdut vasul si neavand o slujba a ajuns in manastire. El poate deveni capitanul de la vaporul Eroului in capitolul 6.

Rengaru
Hotul ala care i-a furat lui Jora 50 de golds *Miam amintit cinei buster Grin e ala care te invata acrobatii*Grin

Chiper
Eu am spus Buster din Gothic 2. uita-te mai sus si vei vedea.

E un mercenar de la ferma lui Onar care si-a pierdut un pachet cu ierburi de mlastina (swampweed).

Angar
Ala care sia pierdut o amuleta in stonehenge aflat in VoM (gothic 2) si care te face templier (in gothic 1)
oops am uitat sa pun un p0ersonaj scz

Jarvis
In G1 este un mercenar din New Camp iar in gothic 2 iti da o misiune si daca o treci iti acorda votul lui daca vrei sa te alaturi mercenarilor lui Onar.

Torrez (G1)
Este magul care iti da recompensa ca iai dat scrisoarea lui milten

Jachal
E o garda superioara (heavy guard) din Tabara Veche care iti cere bani pentru protectie si ataca mina celor din Tabara Noua.

Bromor
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18