World of Gothic - Forum

Full Version: Probleme
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
teapanu Wrote:Un orc din Mina Libera mi-a zis ca pentru a-mi face un Ulu-mulu trebuie sa-i aduc 4 materiale: limba de Soparla de Foc, dinti de Sarpe de Mlastina, corn de bestia Umbrei, din pesteri, si dinti de Troll. Din toate 4 am gasit 3, unul nu stiu unde este, si anume cornul Bestiei Umbrei. Orc-ul mi-a zis ca se gaseste in pesteri intunecoase, dar am controlat toata harta si nimic, nici o umbra de distrus (umbra = Swadowbeast). Deci, stii...? Multumesc!

Cam aceasta este problema lui. Il puteti ajuta?
bechristian95 Wrote:
teapanu Wrote:e o intrebare in joc: un orc din mina mia zis ca sami faca o amuleta ulu-mulu( sau cum o chema) sai aduc 4 materiale: limba soparla foc, dinti sarpe de mlastina, corn de umbra din pesteri si dinti de troll; din toate 4 am gasit 3, unu nu stiu unde este si anume cornul umbrei, mia zis orc-ul ca se gaseste in peste intunecoase, dar am controlat toata harta si nimic, nici o umbra de distrus, umbra=swadowbeast. deci stii?...multumesc!

cam aceasta este problema lui.il puteti ajuta?

shadowbeast se gaseste in pesteri intunecose; am scris in mesaj gresit. multumesc.
O pestera de langa satul orcilor, e o mica padure, iar apoi o pestere. Din cate stiam, parca era pe langa ea.
Fire lizard gasesti langa turnu lu' Xardas...shadow beast poti gasi vreo 2-3 in padurea din apropierea Taberei Vechi...Trol poti gasi in canion(unde ai fost cu Diego dupa focus)...si Swampshark ma gandesc ca sti ca se gasesc in Secta...
Multumesc tuturor de cooperare.