World of Gothic - Forum

Full Version: [solved] Cautare amuleta. Pyrokar & Lord Hagen
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Am ajuns la Chapter 3. Lord Hagen si imi zice sa iau de la manastire de la Pyrokar o amuleta dar cand ajung imi zice ca e furata de cineva pe nume Pedro... si de aici nu mai stiu ce sa fac unde sal caut??[/i][/b]
(03-21-2012, 04:19 PM)rici96 Wrote: [ -> ]Am ajuns la Chapter 3.Lord Hagen si imi zice sa iau de la manastire de la Pyrokar o amuleta dar cand ajung imi zice ca e furata de cineva pe nume Pedro...si de aici nu mai stiu ce sa fac unde sal caut??[/i][/b]

Cam asta ar fi drumul spre locul unde gasesti amuleta.
Show Content
Multumesc mult!
Sti cumva cum as putea adauga o salvare luata de pe net in gothicu meu?Sau dac are cnv o salvare care sa fie trecuta de misiunea Eye of Innos!
(03-21-2012, 07:53 PM)rici96 Wrote: [ -> ]Multumesc mult!
Sti cumva cum as putea adauga o salvare luata de pe net in gothicu meu?Sau dac are cnv o salvare care sa fie trecuta de misiunea Eye of Innos!

Salut.

Iei salvarea de pe net si apoi o copiezi in folderul Saves din folderul jocului.
DE GOTHIC normal am si eu.Daca vrei dami add la holy_boy98 sati vb despre salvari
Problema oarecum rezolvata. Thread inchis.