World of Gothic - Forum

Full Version: [JOC] Evita cuvintele "Da" sau "Nu" #2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Mai am putin, am vreo luna de cand l-am lasat.

Te-ai gandit vreodata ca in GOTHIC totul se invarte in jurul Cristalelor magice?
De fapt ... negativ Grin

Stiti ca, cand v-au aruncat in Bariera Magica, primul om pe care l-ati inalnit a fost Bullit, care v-a lovit. L-ati batut cand l-ati intalnit in castel? =))
Stiu, si pe urma se ia de Nameless in castel doar ca de data asta mananca bataie.

Esti un gamer inrait? Petreci mult timp la PC?
mai pierd vremea si pe afara...
[nu aveti voie cu negativ si pozitiv :| s-a scris si mai sus de vreo 2 ori. parca sunteti noobzori]

ati incercat vreodata sa iesiti din bariera?
Am incercat si mi-a iesit... Haha

Ai fost vreodata plecat in afara tarii?
imi place aici... deocamdata >Smile

ai iesit prin bariera prin swamp camp?
Ai spus aproape acelasi lucru, si doar pe acolo poti sa iesi daca incerci.

Te-ai gandit vreodata sa devii vegetarian sau lacto-vegetarian?
raman mixt Haha
si nu e acelasi lucru pentru ca poti iesi si pe altundeva daca te transformi in bloodfly.

dimineata mananci lapte cu cereale? Haha
De cele mai multe ori, dar merge si un ou fiert, niste salata, sau paine prajita cu unt, miere si lapte (mi-e foame in acest momentHaha)

Esti singur la parinti?

Uf, vezi ca ai folosit "NU".
ala nu era din raspuns Haha raspunsul era doar 'raman mixt' adica mananc de toate Haha
si nu. am un frate mai mare Haha

esti la liceu?
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29