World of Gothic - Forum

Full Version: Problema cu admiterea in New Camp
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(05-10-2008, 05:20 PM)ratza89 Wrote: [ -> ]As fi dorit sa ma inscriu de la inceput la New Camp dar nu puteam: faceam tot pentru Lares, imi spunea ca ma accepta doar la level 5 si eu aveam cu mult peste level 5. Asta am patit-o de fiecare data cand am re-jucat G1.

Daca vrei sa devii Rogue du-i scrisoarea pe care ti-o da Ian (din mina veche lui Gomez) iar apoi mai faci cate ceva si gata.

Bine ai venit in comunitatea noastra ratza89 (vezi ca exista un thread de introducere)!
Am facut tot ce mi-a cerut Lares. I-am dat inelu;, am facut rost de banii acelui Guru din New Camp care nu-mi amintesc cum il cheama (ala care te pune sa-i vinzi "marfa") si scrisoarea de la Ian (parca ceva legat de provizii). Faza e ca-mi arata ca nu am level 5, level care era de mult depasit.
Mai fa niste questuri prin new camp, vorbeste cu lumea, bate-l pe Shrike Tongue
L-am batut si pe Shrike am intrat in "cabana" lui apoi am vorbit cu Gorn, am omorat si lurker-ul, am facut tot ce m-a pus lares,am facut misiunea cu swamp weed-ul ...
(05-13-2008, 07:53 PM)ratza89 Wrote: [ -> ]Am facut tot ce mi-a cerut Lares. I-am dat inelu;, am facut rost de banii acelui Guru din New Camp care nu-mi amintesc cum il cheama (ala care te pune sa-i vinzi "marfa") si scrisoarea de la Ian (parca ceva legat de provizii). Faza e ca-mi arata ca nu am level 5, level care era de mult depasit.

I-ai dus scrisoarea inapoi lui diego?
Dap:p...ori nu iai dus scrisoarea inapoi la diego...sau nu ti-ai luat recompensa...dute le gorn...mie nu mi s-a intamplat asta niciodata...
e tare rogue si e super in new camp da nu mi s-a intamplat asta decat atuncea cand nu stiam ce sa fac Grin Smile.
Mai incearca odata.. Si uitete aici: http://www.worldofgothic.com/gothic/?go=g1neueslager
Acolo scrie exact ce trebuie sa faci sa intri in NewCamp.