World of Gothic - Forum

Full Version: Recomandari RPG-uri stil Gothic
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
k ms pt raspunsul rapid Grin (Y)
(04-17-2012, 04:08 PM)gothicar pro Wrote: [ -> ]k ms pt raspunsul rapid Grin (Y)

Cu placere.
Si unii ziceau ca forumul e mort. Haha
(04-17-2012, 04:26 PM)Terente Wrote: [ -> ]
(04-17-2012, 04:08 PM)gothicar pro Wrote: [ -> ]k ms pt raspunsul rapid Grin (Y)

Cu placere.
Si unii ziceau ca forumul e mort. Haha
Tare mie ca tu erai ala...Haha)

(04-17-2012, 04:29 PM)roby14 Wrote: [ -> ]
(04-17-2012, 04:26 PM)Terente Wrote: [ -> ]
(04-17-2012, 04:08 PM)gothicar pro Wrote: [ -> ]k ms pt raspunsul rapid Grin (Y)

Cu placere.
Si unii ziceau ca forumul e mort. Haha
Tare mie ca tu erai ala...Haha)

Nu am fost eu ala... te inseli.
da forumu asta e fffffffff fain nu are cum sa moaara Grin sincer cred asta Haha
Eu zic sa incerci si seria Legacy of Kain, sunt 5 jocuri in total toate foarte interesante si cu propria atmosfera, nu e rpg, e un joc adventure cu puzzles and stuff dar are o poveste foarte reusita dupa parerea mea, se numara printre jocurile mele preferate.
(04-18-2012, 08:01 AM)Carnage Wrote: [ -> ]Eu zic sa incerci si seria Legacy of Kain, sunt 5 jocuri in total toate foarte interesante si cu propria atmosfera, nu e rpg, e un joc adventure cu puzzles and stuff dar are o poveste foarte reusita dupa parerea mea, se numara printre jocurile mele preferate.

+1.

Sau daca vrei strategie cu harta in fata, poti incerca seria Paradox Interactive..De la Roma, pana la razboiul rece. (poti exporta salvarile)
leam tras aproape toate si is super ms mult GrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinSmile sunt super happy
Si noi Grin ca te-am ajutat Haha
Pages: 1 2