World of Gothic - Forum

Full Version: Doar o idee...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
M-am gandit sa punem muzica pe forum... adica muzica de fundal, la volum mic, instrumentala. Dar sa nu se opreasca sau sa inceapa de la inceput atunci cand intri dintr-un topic in altul. Cum am mai spus, e doar o idee...Grin
ar fi o idee. muzica ambientala... si sa avem un panou ceva de la care sa poti da pauza sau macar mute...
Eu zic ca ar fi mai bine sa aplicam aceasta idee cand e gata site-ulWink.
Daca se va pune muzica, atunci ar fi bine daca ar fi muzica din Gothic. Cu programul acesta : http://www.worldofgothic.com/dl/?go=dlfile&fileid=72 , putem sa ascultam muzica din G1 si G2. O alta idee...
Eu ma gandeam la muzica din Gothic 3. Sunt multe melodii bune acolo, avem de unde alege, dar mai vedem.
si la g3 avem si coloana sonora la dispozitie
TheGoth, cu adica cand e gata site-ul?Grin - e acum in constructie?
acum se lucreaza la el... trebuie sa-l facem cat de cat decent Haha
Acum lucram la el, dar nu putem da informatii concrete. Cand va fi gata vom anunta, dar oricum veti putea observa singuri.
Nu cred ca e usor deloc sa pui niste muzica si aceasta sa se auda si cand dai pagina (adica sa nu o ia de la capat). Nu am vazut asta pana acuma, cel putin pe site-uri non-flash.

Mai usor ar fi sa se faca o pagina speciala cu muzica sau un radio de winamp. Si link-ul la chestia muzicala (se poate numi jukebox) sa fie pus undeva aici pe forum.
Pages: 1 2