World of Gothic - Forum

Full Version: Elvis Presley vs Michael Jackson
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ma esti stres. acolo prima data scrie ca ai nevoie de 'smooth surface' si 'trainers'
in primul rand cum de mj il facea oriunde cu orice papuci avea? putea sa-l faca si pe iarba si pe ciment si pe ce voia el
in al 2lea rand. ca la fac si eu ma :| ala incearca doar sa-l imite pe mj si se vede, nu a invatat el cum sa faca moonwalk
mj parca plutea ma, asta se târâie
daca vrei iti fac moonwalk pe covorHahavorbesc serios...si app...lai vazut vreodata pe MJ sa umble cu crampoane?=))
ma refeream ca nu trebuie ai adidasi, il facea si in sandale Wink
ba. poate sa fie si in slapiHaha...din moment ce avea talpa cat de cat plataGrin
din ala care l-ai aratat tu zicea ca iti trebuie SUPRAFATA PLATA si ADIDASI DE ANTRENAMENT
el cum se face ca il facea peste tot ma?
gata. hai lasa. nu ai cum sa-mi raspunzi aici. el a inventat dansul, el l-a controlat, putea sa-l faca oriunde, oricand cu orice
Si ma crezi ca iti raspund?=))...dac erai mai atent scria acolo pe undeva(nu mai stiu pe undeHaha ) ca ce ii recomandat...nu ca ce ii musai...si app...cum crezi ca ii o scena...nu umpic lucioasaGrinWink
Am vazut undeva ca el purta papuci cu talpa alunecoasa, gen skate-shoes, si scena oricum era alunecoasa, doar nu dansa pe covor Haha
dageaba ma tot e greu nu iti dai seama da cat antrenament ai nevoie!!
ba da...ii destul de greu...da dak te antreneziGrin...in fine sa nu mai vd de moonwalk...sa vs si de elvis ceva de bine=)))
off: freddy mercury de obicei era straight, dar s-a prostit pe la niste petreceri, si cand a fost nebunia aia cand statea prin spitale, prietena lui cea mai buna statea cu el... tot timpul a stat cu el... era bi, dar mai mult era straight.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9