World of Gothic - Forum

Full Version: Gold
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Dupa cum ati putut observa a fost introdus un nou plugin, prin intermediul caruia userului ii este acordat gold pentru activitatea depusa.

Pagina pluginului este:

http://www.worldofgothic.ro/forum/newpoints.php

Puteti observa acolo detalii.
Ă da, o intrebare:
*putem folosi goldu asta pentru ceva sau e just for fun?:d
(07-14-2012, 11:47 AM)roby14 Wrote: [ -> ]Ă da, o intrebare:
*putem folosi goldu asta pentru ceva sau e just for fun?:d

Normal ca poti. Poti sa il inmultesti... poti sa il donezi... poti sa il tii la tine. Haha
Parca a mai fost candva pusa..oricum pare interesant..Probabil vor face userii sa fie mai activi.
Eu propun sa se face totusi ceva cu gold'ul. E doar o propunere, nu imi sariti in cap X_X.
Propun ca la x gold (multi...) userul sa ii poata da ca sa primeasca o facilitate pe timp limitat..de exemplu (e doar un exemplu), sa poti vedea in Hidden pentru 5 minute(stiu ca asta e aiureaHaha)...sau sa iti poti schimba culoarea username-ului. Sau... sa se blocheze schimbarea mesajului de sub username si sa poata fie deblocat doar cand se investeste x gold.
Nu stiu daca toate astea sunt posibile...dar totusi se poate face multe lucruri cu gold-ul, iar userii ar fi mai tentati sa posteze.
Da, adica sa faca off topic si posturi naspa pentru mai mult gold...
Nu crezi?
N-ai ce offtopic sa faci..gold-ul se da si in functie de caractere.
Avem un plan care sa includa hidden talks. Inca unul ar fi prea mult.
Tocmai te-ai uitat pe cel mai stupid exemplu pe care l-am dat. Haha
Mie mi se pare ca schimbarea culorii username-ului, sau blocarea mesajului de mai jos de el si deblocarea doar cand se investesc suficienti gold suna bine..depinde cum vreti si voi.
Alte idei sunt binevenite... orice are legatura cu goldul.. de exemplu un joc. Sau concurs care sa implice direct goldul. La finalul fiecarei runde daca pierzi dai o suma de gold... ..
Pages: 1 2 3 4