World of Gothic - Forum

Full Version: O alta idee
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Mo trecut asa o idee prin minte...deci sa se faca un pachet de teme de exemplu sa fie 7 teme...si fiecare user sa isi seteze tama care ii place...ca daca ar fi numai o tema cuiva s-ar putea sa nui placa si altcuiva da si nu s-ar intelege lumeaHaha...voi ce ziceti?...ah da nu numa 7 teme asta o fost numa exemplu poate sa fie si 3 dar se vor mai "uploada" si alte temeGrin...mie mi se pare o idee buna...voua?
Mie imi place mult tema actuala, dar nu strica sa incercam. Sa vedem ce vor spune adminii si moderatorii ...
Mersi ca ma susti NecroGrin...app nu am zis ca nu imi place tema actuala...era doar o ideeGrin
/Smile poate nu stii cat de greu este sa faci o tema :|
de asta esti asa increzator.
ai facut vreodata in viata ta o tema?
sau mai bine spus un skin
bine ma da io propuneam...da cred ca ne putem descurca...si totusi esty de acord sau ba?
adica te poti descurca. spune-mi daca ai facut vreo tema in viata ta
las'...cu tine nu se poate intelege omu...chiar asa da greu ii sa raspunzi cu da sau nu?
Uf, parca esti... ma rog, nu mai spun. Facea omul o propunere ce sari asa?
:| da. bine.
in primul rand avem destule pe cap. mai ales stafful. noi lucram la g2notr, la wog.org site.
si vine filip si zice sa facem 7 skinuri. in primul rand trebuie lucrat in dreamwave, ceea ce nu e usor si nici de invatat nu e usor, eu ii zic ca e greu si ca nu putem face nici macar 1-2 in plus si el imi zice ca se descurca. daca se descurca. poate sa-si faca echipa de facut skinuri, poftim. ca sa nu mai fie nicio discutie
Da' gata ma ca nu ti-a dat nimeni in cap ca nu faci skinuri...
Pages: 1 2