World of Gothic - Forum

Full Version: Legend of Ahssun
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Salut,stie cineva daca s-a finalizat modul acesta ? Si unde se poate gasii ?

Multumesc.
Este un proiect inca in desfasurare, o mare parte din mod s-a facut deja, insa nu participa multi la el, asa ca va mai dura ceva pana va iesi.
Aici gasesti informatii (google translate-ul traduce cat de cat inteligibil Grin)

Oau...deja lucreaza de 10 ani la el...ar trebui urmarit modul asta, cred ca va fi ceva mare.
(07-20-2012, 08:27 AM)Raven Wrote: [ -> ]Este un proiect inca in desfasurare, o mare parte din mod s-a facut deja, insa nu participa multi la el, asa ca va mai dura ceva pana va iesi.
Aici gasesti informatii (google translate-ul traduce cat de cat inteligibil Grin)

Oau...deja lucreaza de 10 ani la el...ar trebui urmarit modul asta, cred ca va fi ceva mare.

Modul asta cred ca e ceva ca modul meu de pe wog. Haha Fara a jigni pe nici unul dintre cei care realizeaza. Haha
Ca Bleakness sau celalalt ?
(07-20-2012, 12:08 PM)Ionutzel Wrote: [ -> ]Ca Bleakness sau celalalt ?

Cu cel mare. Adevarul pe care l-am descoperit e ca un mod se realizeaza extrem de usor odata ce ai cunostiintele necesare. Iar cu Legend of Ahssun
asta, cei care l-au inceput avea si prea multe... il terminau daca vroiau intr-un an de zile. Dar probabil ca si-au gasit slujbe platite in grafica 3d sau pur si simplu au renuntat. (erau foarte buni la grf 3d)
Multam mult Raven si Marian.