World of Gothic - Forum

Full Version: [solved] Eroare gothic 2 NotR-HelP
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Salut!
Am gothic 2 NotR in romana si, dupa ce dau load game de vreo 4-5 ori in toatl...imi da o eroare: Someone has an ilegal reference to an npc.(sau asa ceva)
Cand da eroarea jocul mi se face in fereastra si mult mai intunecat, si este enervant.
Ajutor
Ai ceva moduri instalate? Ai putea sa faci un screenshot la eroare sau macar sa postezi tot textul din eroare?
Ok voi face un screesshot cand osa imi apara.

Asta apare: http://i.imgur.com/T5Wqu.jpg
Nu ai vreun mod instalat? Problema e cauzata de un script de-al unui npc.. Si la modul de traducere nu s-a plans nimeni pana acum de eroarea asta. Si s-au jucat destui.

AAArrrggghhh?... nu stiu ce ar trebui sa insemne asta. De obicei scria instance si un numar dupa.
Alex, in starter, jos e o bara cu o scara de la 0 la 10 numita zspy, e pus pe 5 acolo?
Daca da, pune 0...
Aia i-au propus un reinstall..
Daca reinst jocul imi pt "salva" salvarea? Ca am unu de lv 24 in cap 4 si nu as vrea sa il pierd
(07-22-2012, 10:46 AM)111alex222 Wrote: [ -> ]Daca reinst jocul imi pt "salva" salvarea? Ca am unu de lv 24 in cap 4 si nu as vrea sa il pierd

Cred ca da. I-a salvarea din folderul "Saves" si pune-o in alt loc, si dupa ce ai terminat de reinstalat gothicul pune salvarea inapoi in folderul "Saves".
Problema rezolvata datorita lui Rboy14. Ms
Pages: 1 2