World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic 3 intrebare
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Cum ii cheama pe sefii orcilor ? Grin Ma pus beliar sai omor pe Zuden,Xardas,Rhobar si orc chiefs. Unde gasesc sefii orcilor in ce orase Grin. Iam omorat pe xardas,zuben,si rhobar da unde este liderul orcilor ?.
Liderul orcilor este Kan, si se afla in orasul Faring, dar tu trebuie sa omori TOTI liderii, adica de peste tot, inclusiv Nordmar.
Lol?nu trebe sa omori nimic din nordmar Haha pt questu lu beliar =))
Eu oricum ii omoram inainte, sa eliberez NordmarulHaha.
Kan , Grompel, Umbrak, Vak, Varek ... astia la care nu ai acces decat daca faci 75 % reputatie in orasul respectiv , exceptandu'l pe Kan unde trb saai 75 % reputatie cu orcii ... ceea ce e destul de greu sa faci fara sa distrugi taberele rebelilor Smile
Hmmm, nu era Grompel, dar era ceva tot cu G (seful din Geldern).
grok Smile tot shaman e
se vede pe harta principala o bulna neagara undeva in centrul dinstantei dintre wolf clan si marginea lumii ... se ajunge usor, mergi pe cel mai esti drum si faci stanga undeva si urci ...(asta dupa ce bati vreo 30 deorcci), sfatul meu esa te duci prin varant samai faci experienta ca e greu nordmarul
Mersi am jucat dinou Gothic 3 si am o probleme si nu stiu ce sa fac in continuare. Lam eliberat pe Gorn. Am reusit sa omor demonul din Gotha. Am piatra de teleportare catre vengard. Da nu stiu cum sa ajung la Xardas sau mai exact cum ajung mai repede . Tre sa gasesc o piatra catre turnul lui da unde
uite mai sus
Pages: 1 2 3