World of Gothic - Forum

Full Version: Salut!!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Salut!Ma numesc ThePaladinHero (in realitate Alex)
Imi place foarte mult jocul Gothic!!
Am terminat gothic 1, iar azi mam apucat de gothic 2 Grin.
Am 13 ani si sunt nascut pe 7 aprilie 1999 Grin.
Daca e ceva ce am omis sa zic intrebatima!!
Fumezi?Haha
Daaaaa Haha
Glumesc...
ThePaladinHero, bine-ai venit in mica noastra comunitate. Sa te simti bine atat cat iti doresti si mai ales sa te bucuri de Gothic... ca asta e scopul nostru principal.
Bun venit si:




Ai de ales dintre 3 campuri:


1. Campul spammerilor


2. Campul membrilor tacuti


3. Campul banatilor


campul tacutilor e cel mai bun. V-a trebui sa platesti o taxa de 1000 de posturi pentru privilegi si 6 posturi spamm pentru un warn cu pachet sau fara



Campul membrilor tacuti e singurul camp cu privilegi.


Privilegiul 1 mebrul : Membri au voie sa invete de la cei mari fara a comenta! Daca nu respecti legile vei fi torturat de Mud. Reputatia se face prin supunere.

Privilegiul 2 privilegiat: Privilegiatii n-au voie sa zica ce sa faca membri dar pot sa-si exprime parerea. Pedeapsa cu Mud poate fii aplicata si aici.


Privilegiul 3 moderatorii: Daca esti moderator poti face ce vrei iar daca un membru iti cere ceva poti sa-i zici direct _________ta! De Mud nu pot scapa nici ei


Privilegiul 4 adminul: Adminii pot zice la moderatori sa faca ce vor ei fara ai pasa. Si inca odata nici ei nu scapa de Mud.


Tehnic vorbind, Mud e seful deci nu i te adresa cu noroi sau rahat pe bat!


Daca nu mi te adresezi cu Napoleon vei fii torturat de mine! Clar?! Si nu uita cel mai important lucru ...........Distreazate!
Hegan, cred ca l-ai facut sa plece.

Esti liber sa faci ce vrei daca respecti regulamentul.
Distreaza-te si bine ai venit!
A am mai facut asta. Si n-a plecat nimeni! Si dece are pleca? Oricum cand am postam nu era.

In fine, bun venit inca odata si nu ezita sa intrebi .
Bine ai venit.
Din cate am vazut pana acum, este mai frumos si interesant forumul acesta decat altele despre gothic...
Aici sunt oameni de treaba....
(07-29-2012, 06:17 PM)ThePaladinHero Wrote: [ -> ]Din cate am vazut pana acum, este mai frumos si interesant forumul acesta decat altele despre gothic...
Aici sunt oameni de treaba....

Sper sa nu-ti schimbi parerea.
Pages: 1 2