World of Gothic - Forum

Full Version: Armurile din Gothic 3
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Care armura din Gothic 3 v-a placut cel mai mult? Ce parere aveti despre armurile din Gothic 3?
Ceremonial armor si heavy nordmarian armor mi'au placut mai mult, armurile sunt interesante dar diferite total decele din g2 .... in rest totule ok cu ele
La cat de variate sunt armurile ai de unde alege...eu, de exemplu purtam armurile in functie de zona in care ma aflam...Myrtana-Heavy Rebel Armor/Paladins Armor, Varant-Hashisin Armor (plus 2 sabii in spate= Assasin), Nordmar-Heavy Nordmarian Armor
(08-06-2009, 01:19 PM)crawler[ro] Wrote: [ -> ]Ceremonial armor si heavy nordmarian armor mi'au placut mai mult, armurile sunt interesante dar diferite total decele din g2 .... in rest totule ok cu ele

Exact astea si m***. Wink
O scuzati "mie" :| ma grabeam si am scris gresit chiar o injuratura.
(08-21-2011, 08:22 PM)The Mad Digger Wrote: [ -> ]
(08-06-2009, 01:19 PM)crawler[ro] Wrote: [ -> ]Ceremonial armor si heavy nordmarian armor mi'au placut mai mult, armurile sunt interesante dar diferite total decele din g2 .... in rest totule ok cu ele

Exact astea si m***. Wink
O scuzati "mie" :| ma grabeam si am scris gresit chiar o injuratura.

Haha
(08-21-2011, 08:22 PM)The Mad Digger Wrote: [ -> ]
(08-06-2009, 01:19 PM)crawler[ro] Wrote: [ -> ]Ceremonial armor si heavy nordmarian armor mi'au placut mai mult, armurile sunt interesante dar diferite total decele din g2 .... in rest totule ok cu ele

Exact astea si m***. Wink
O scuzati "mie" :| ma grabeam si am scris gresit chiar o injuratura.

Defapt miam schimbat parerea acum imi place cel mai mult medium orc mercenary armor.
mie imi place ceremonial armor,water robe si addanos robe,haishins armor heavy,hevy normadian armor si orc armor