World of Gothic - Forum

Full Version: Walktrough Gothic 1 in romana ! (Noi venitii sa traga un ochi pe aici)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Episodul 1
Show Content

Episodul 2
Show Content

Episodul 3
Show Content




Dupa ce l-am rugat de cateva ori pe Cloaked..a acceptat sa faca un walktrough in romana (comentariu + patch in limba romana).

Asa, toti cei care se blocheaza la un quest poate sa traga un ochi peste video-urile lui. !



Acesta este canalul lui: http://www.youtube.com/user/Cloaked1337?feature=watch
Sti doar ca asa scoti din peisaj tutorialul lui Dastan nu?
Foarte frumos. Bravo.
Felicitari warhell pentru implicare si ii multumesc lui Cloaked pentru folosirea patchului in romana.
(08-01-2012, 02:12 PM)roby14 Wrote: [ -> ]Sti doar ca asa scoti din peisaj tutorialul lui Dastan nu?

Sti doar ca un tutorial video e mai folositor? nu?

Nu are rost sa imi multumiti..

Eu doar l-am rugat. Grin
Daca vreti puteti sa ii donati niste gold..are cont aici. Grin
Chiar asta am sa fac acum.
Apropo..la comentarii spuneti "DA"!!! Ca sa o continue..
Am scris Da+like+subscribe.Buna treaba
Yay! Multumesc mult pentru sustinere Grin
<3 Gothic
Eu sugerez sa facem un topic nou si sa ii punem fiecare episod..sunteti de acord? Apoi, daca e si el de acord, il punem la wiki! Grin

Ma autopropun..Haha
Eu cum frecventez youtube-ul des ....
Am dat si eu like, and subscribe.Grin
(08-01-2012, 02:37 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Eu sugerez sa facem un topic nou si sa ii punem fiecare episod..sunteti de acord? Apoi, daca e si el de acord, il punem la wiki! Grin

Ma autopropun..Haha
Eu cum frecventez youtube-ul des ....

Toate filmuletele se vor pune aici. Cand cloaked va termina Walktrough-ul, ma voi ocupa personal sa editez prima postare a threadului, a.i. sa arate cat mai bine si sa contina toate video-urile.

Ceva de genul:

Episodul 1
Show Content

Episodul 2
Show Content
Pages: 1 2 3