World of Gothic - Forum

Full Version: The Sims
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Cine a jucat the sims? oricare din serie, 1, 2 sau 3 Grin ? Cum vi s-a parut? Va plictiseau ? Haha pe mine cel putin ma incanta sa-l joc, si am inceput cu sims 1, great memories Smile.
Si eu am inceput tot cu sims 1. Dar nu se compara sims 2 cu primul. Smile Stiu ca luam haine de pe site-uri.. cuafuri. Haha Eram foarte agitat. Simsii mei aveau program de sculare la ora 5 in fiecare dimineata. Haha
(08-06-2012, 11:21 AM)Carnage Wrote: [ -> ]Cum vi s-a parut?
Boooring!Haha
(08-06-2012, 11:38 AM)roby14 Wrote: [ -> ]
(08-06-2012, 11:21 AM)Carnage Wrote: [ -> ]Cum vi s-a parut?
Boooring!Haha

Pentru mine a fost si va ramane cul Haha amd dus si eu vreo 3 generatii :> aveam cimitir langa casa =)).
(08-06-2012, 11:40 AM)Carnage Wrote: [ -> ]amd dus si eu vreo 3 generatii :> aveam cimitir langa casa =)).

Si io aveam.. Haha


[Image: bestq.jpg]
Arta. Haha
[Image: bbbu.jpg]
Artista.
[Image: aaacbl.jpg]
Kids.
[Image: kidsti.jpg]



Show Content
Felicitari Carnage, mai facut sa vreau joculHaha.

Show Content
Si io am jucat Sims 2.Mai mult construiam case orase Haha.
Daca vreti putem face un mic joc pe forum... adica nu stiu.. sa jucam toti sims in acelasi timp si sa facem diverse concursuri. E doar o idee.

Nu stiu daca exista o comunitate a fanilor jocului sims in Romania. Ma voi interesa si poate facem ceva.
Eu am jucat doar Sims 1..foarte greu. Nu aveai timp de mai nimic ca era deja seara.
Am jucat toate expansiunile. Grin
E destul de moarta comunitatea Sims Romania.. Daca imi raspunde cineva de pe acolo, poate le fac reclama in threadul facut de Radu.
Pages: 1 2 3 4