World of Gothic - Forum

Full Version: GTA 3 Tradus in Româna - Proiect Finalizat!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
/
/
asa de mult ti-a placut gta 3 de l-ai tradus?
Am spus de ce l-am tradus...era singurul joc din serie (generatia a 2-a) care nu era tradus in română!
Şi era mare păcat ca primul joc din generaţia sa să nu fie tradus.
Frumos tradus dar prefer in englezaSmirk.
(10-01-2012, 06:49 PM)Hegan Wrote: [ -> ]Frumos tradus dar prefer in englezaSmirk.
Si eu.
Preferaţi ce vreţi. Haha
Mie imi place la jocurile Gta...ca atunci cand vin stresat de la scoala...parca ma descarc facand curse infernale de masini...si tot felul de misiuni. Gta-urile si heavy metalulHaha.
Il jucam si eu mai de mult. E relaxant, intradevar. Si acum ca Warhell a facut si proiectul asta, va fi jucat si in romana.. Mie-mi place initiativa lui si chiar il felicitasem cand am auzit ca a terminat proiectul.
da e o chestie fenomenala...gta 3 a fost unul dintre jocurile pe care le-am jucat cand eram mic.
Pages: 1 2 3