asa de mult ti-a placut gta 3 de l-ai tradus?
Am spus de ce l-am tradus...era singurul joc din serie (generatia a 2-a) care nu era tradus in română!
Şi era mare păcat ca primul joc din generaţia sa să nu fie tradus.
Frumos tradus dar prefer in engleza

.
(10-01-2012, 06:49 PM)Hegan Wrote: [ -> ]Frumos tradus dar prefer in engleza
.
Si eu.
Preferaţi ce vreţi.

Mie imi place la jocurile Gta...ca atunci cand vin stresat de la scoala...parca ma descarc facand curse infernale de masini...si tot felul de misiuni. Gta-urile si heavy metalul

.
Il jucam si eu mai de mult. E relaxant, intradevar. Si acum ca Warhell a facut si proiectul asta, va fi jucat si in romana.. Mie-mi place initiativa lui si chiar il felicitasem cand am auzit ca a terminat proiectul.
da e o chestie fenomenala...gta 3 a fost unul dintre jocurile pe care le-am jucat cand eram mic.