World of Gothic - Forum

Full Version: Cate jocuri ati reusit sa terminati?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
si cine zicea asta? de unde era? de unde ai aflat? interesting.
(12-31-2010, 06:19 PM)carnage12 Wrote: [ -> ]si cine zicea asta? de unde era? de unde ai aflat? interesting.

mai multi au spus asta si sunt de acord cu ei....povestea te atrage....pur si simplu.
(01-01-2011, 01:37 PM)Pepe_the_shepherd Wrote: [ -> ]mai multi au spus asta si sunt de acord cu ei....povestea te atrage....pur si simplu.

Imi amintesc cum am cumparat intamplator revista level care avea joc full Gothic 1.Voiam sa citesc despre componente pc si sa dau cuiva cd-urile.Totusi am incercat jocul,ca tot dadusem banii pe el.Asa m-am convertit la jocuri video.
(12-31-2010, 06:19 PM)carnage12 Wrote: [ -> ]si cine zicea asta? de unde era? de unde ai aflat? interesting.

in level ziceau in reviewul de la gothic 3
Din seria Gothic sau in general ? Haha
DIn Gothic l'am reusit doar pe 2 .... si cu parole .... ca mi'e lene .... incerc sa fac 1 fara parole dar m'am blocat la cap. 5
Alte jocur GTA VC si 3 Haha VOlfied :> Mario :X Spider-Man 2 =)) BloodRayne Grin Hitman 2 .... si mai sunt dar nu imi vin in minte Grin
volfied...foarte tareHaha...de cand ma chinui sa-l termin...pe el si pe supaplex...
o da...supaplex
l-am terminat cu tata la 6 ani Haha
lol . am vazut asta pe youtube http://www.youtube.com/watch?v=0e8Ys1ZPVcw sa vad si eu cum e supaplex asta .... deja ma doare capu' fratilor ... si raven la facut la 6 ani :O ..... si pe mine la 16 ma ia ameteala lol
bine mai pe vremea aia alea erau jocuri, nu CS si WoW
erai boier daca aveai solitaireHaha
stateai ore intregi nu sa faci level up, ci sa faci puzzle-uri de genu asta
(01-03-2011, 02:06 PM)Raven Wrote: [ -> ]bine mai pe vremea aia alea erau jocuri, nu CS si WoW
erai boier daca aveai solitaireHaha
stateai ore intregi nu sa faci level up, ci sa faci puzzle-uri de genu asta

Primele jocuri cu care m-am chinuit le incarcam de pe casete audio pe un hc(home computer) conectat la un televizor alb-negru.90% dintre jocuri dadeau eroare,ma alegeam decat cu tiuitul din difuzoarele casetofonului.Si invatam BASIC ca sa pot face programe simple bazate pe comenzi gen if x=...,then let y=...Cum trec anii...
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15