World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic Animatie
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Can't wait to see it.
(12-04-2012, 07:35 PM)GagaManMusic Wrote: [ -> ]Daca stie vreo unul dintre voi vreun program cu care pot sa inregistrez ceea ce apare pe monitor plus vocea in acelasi timp va rog sa imi spuneti.

Incearca hypercam. E simplu, bun si freeware.
(12-05-2012, 11:39 PM)old nick Wrote: [ -> ]
(12-04-2012, 07:35 PM)GagaManMusic Wrote: [ -> ]Daca stie vreo unul dintre voi vreun program cu care pot sa inregistrez ceea ce apare pe monitor plus vocea in acelasi timp va rog sa imi spuneti.

Incearca hypercam. E simplu, bun si freeware.

Multumesc pt link.
Nice mate, good job!

Judecand dupa final o sa vedem si o partea a treia, nu? Grin
(12-21-2012, 01:11 PM)Bogdan Wrote: [ -> ]Nice mate, good job!

Judecand dupa final o sa vedem si o partea a treia, nu? Grin


Multumesc. Da, va fi si o parte a 3-a.
Oh .. săracul Snapper .. Beatrice e o brută! Haha

..Bună treabă! Smile
Am vazut ca e postata si pe facebook-ul forumului, acolo l-am vazut eu. Chiar e reusit episodul, iar daca partea a 2-a a fost mai buna ca prima, sa speram ca urmatoarea sa continue traditia.:clap:
Foarte frumos. Iti urez spor la treaba pentru partea a treia. Si te felicit pentru pasiune si consecventa.
(12-21-2012, 03:11 PM)roby14 Wrote: [ -> ]Am vazut ca e postata si pe facebook-ul forumului, acolo l-am vazut eu. Chiar e reusit episodul, iar daca partea a 2-a a fost mai buna ca prima, sa speram ca urmatoarea sa continue traditia.:clap:

Chiar ma bucur ca am reusit sa fac partea a 2-a a animatiei cu gothic mai buna decat prima. De regula la jocuri regula asta nu se aplica - poate mai putin la Gothic 2 si Diablo 2 Smile.

Si multumesc mult celor care au postat pe facebook-ul forumului episodul 2 la animatia mea.
Pages: 1 2 3 4 5