World of Gothic - Forum

Full Version: The History Of Khorinis
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Posibil ca asta o sa fie cel mai bun mod de gothic2notr http://www.moddb.com/mods/the-history-of-khorinis cel putin asta pare cel mai reusit
Este terminat?Este foarte reusit.
Inca nu e, da este extrem de reusit nu imi vine sa cred detaliile care le are ...
Da mie nu mi-a mers... :|
eu am jucat v1 de la nature furry si mia mers..dar nu avea decat un templu care trebuia sa il explorezi si o armura cu arma noua la v2 o sa fie o harta si monstri noi....ciclopi varcolaci
Wow.. Ideea în sine e genială.
Poate că o să întreacă Valleya. :-?
Foarte reusit!, abea astept sa fie terminat! O sa fie anuntat, cand va fi terminat?
(12-16-2012, 06:07 PM)ShaKeS Wrote: [ -> ]O sa fie anuntat, cand va fi terminat?
Pai presupun ca nu ne lasa pe noi sa ghicim cand l-au terminat.

Ma rog, asta era raspunsul la ce ai intrebat acolo. Probabil insa ca tu vroiai sa intrebi daca e vreun release date, caz in care raspunsul e nu. Cel putin deocamdata.

Anyway, modul arata interesant. Stiti vreun forum pe undeva pe unde lasa constant update-uri? Vad ca pe moddb nu prea au mai postat de ceva timp si as vrea sa vad mai multe detalii.
Pages: 1 2