World of Gothic - Forum

Full Version: historical Rpg
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Totusi, macar setting-ul general trebuie sa il stii. Daca o sa evolueze treaba intr-o directie care sa ma atraga, o sa ma bag si eu. Astfel, as sugera ca inainte sa ne apucam efectiv de RPG, sa aruncam un ochi rapid pe Wikipedia si sa vedem macar in linii mari care e treaba cu perioada aleasa.
Bun nu va fi rigida, dar nici nu bagam natiuni care nu exista, si nu exagerez. Nu poate orice om sa zica:persani au fost locuitorii Romei. Trebuie macar sa avem unpic de cunostinte istorice. Daca nu stim ceva nu comentam
Se pare ca vei ramane viking ZamoHaha.
Deci viking sa fieHaha.
Bun, dupa ce terminam tezele va ascult ideile de poveste.
Daca aveti anumite idei si sugestii privind acest proiect al lui Hegan, in scopul promovarii lui, sa-mi spuneti si vedem ce putem face. Momentan am pus la sticky threadul de prezentari.
Despre ce vorbesti? Uitate in threadul de membri, inca pot mai veni.
Deci povestea nu trebuie să fie 'fictivă' ?
Normal ca e fictiva, altfel ar fi nonliterar.
(11-16-2012, 10:57 PM)Hegan Wrote: [ -> ]Despre ce vorbesti? Uitate in threadul de membri, inca pot mai veni.

L-am pus la threaduri importante. Haha asta inseamna functia sticky. La asta ma refeream.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14