World of Gothic - Forum

Full Version: Genuri de muzica preferate
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
Ascult aproape orice gen de muzica. Nu imi place Rock-ul asta satanist, si Metalul, iar Manelele le detest (chiar daca am prieteni care asculta, dar imi place acest gen de muzica). De obicei ascult Pop, Hip-hop, House, R&B si cateva melodii clasice.
rock on, baby! Haha
si bine. nu satan rock =))
adica nu cannibal corpse =))
adica imi plac mai multe, in afara de manele, dar prefer rockul. adica intre orice altceva si rock, tot rock as alege
nu ascult manele sau populara iar disco ma plictiseste prefer rap-ul
Doar daca sunt la o petrecere sau intr-un club mai ascult si din alea Tongue
MaMA doryne!!!!ce avatar tare!!!1cu rick roll sau cum il chema!!!E MISTO!!!!!!!!Sti da cate ori am vazut meodia lu ala Haha pa youtube xD=))))))))
Hahah, indeed, melodia lui Rick Astley - Never Gonna Give You Up este super. Check out Rickrollez' remix, too (cu dedicatie speciala pentru Ducipal). Haha =))
nu mi place remixu ala :| tot mai misto originalu http://www.youtube.com/watch?v=3HrSN7176XI
Oh, mie imi place atat remixul, cat si originalul. Remixul incata urechile, dupa ce ai auzit melodia originala de atata timp, dupa parerea mea. ^^
Nu iara ametitul ala care da din maini Hahadamn i hate you dorynHaha
@Ducipal: No you don't. And Rick Astley is great. Tongue
way much better Smile
Pages: 1 2 3 4 5 6 7