World of Gothic - Forum

Full Version: Ars Ignis
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
Ne omoara un inamic pentru prima oara Smile Este vorba despre un schelet. A trebuit sa-l ajutam, si sa mergem langa el, but still!
Arata foarte bine animatia si observ si un delay intre momentul cand te ataca cu sabia si atunci cand iti scade HP-ul Smile.
Yep, trebuie sa mut coliziunea pe arma. Didn't bother much, in stadiul asta ideea era sa atace si atat.
foarte tare animatia ,da ce zici de
Show Content
Nu cred ca licenta de pe schelet imi permite sa-l modific cum vreau eu Smile Dupa cum am spus, nu eu fac artwork-ul.
nu la schelet ma refeream, eu spuneam la fiecare arma cand ataci sa lase in urma cum era si la gothic, o urma alba a sabi sau putin transparenta
Arma e la pachet cu scheletul; orice componenta se supune aceleiasi licente. Singura alternativa ar fi sa fac trail separat, dar asta nu ar avea rost acum. Mai tarziu, da Smile
da la asta ma refeream sa fie separat, ar arata super mai ales daca jocu o sa fie first person
Oricat de adevarat ar fi, eyecandy-ul este pentru final. In momentul asta e mai important sa fac scheletul sa umble pe picioarele lui decat sa lase o dara cu arma.
Bună treabă! Presupun că va exista un buton pentru first person şi 3rd person, sau va fi doar o cameră?
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8