World of Gothic - Forum

Full Version: Clubul cinefililor - Discutii generale
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Mă ocup eu de schimbatul numelelor. Spune-mi în ce vrei să le schimb şi s-a făcut. Grin
Stati ca nu inteleg, imi aleg eu filmul sau mi-l alege altcineva?
Tu alegi un film cand iti vine randul. Cand am ales toti cate un film, atunci facem recomandari si primesti filme de la ceilalti.
Un mic teaser, poate va fac sa va uitati la film: Puya face karaoke pe Dan Spataru Grin

Serios vorbind, ar fi bine sa urmariti filmul cat mai repede si sa dam drumul la discutie. Sa nu ne plafonam de la prima 'intalnire' a clubului.
Urat teaser. Haha Mie mi-a displacut enorm fata lui cand a aparut in film... Si da, ar fi naspa sa fim doar 2 care sa se uite la filmul propus.
Eu maine ma uit. Smile
Great. Ideal ar fi sa avem toti filmul vazut inainte sa incepem discutia ca sa putem participa cu totii.


(01-24-2013, 12:39 AM)Terente Wrote: [ -> ]Urat teaser. Haha Mie mi-a displacut enorm fata lui cand a aparut in film...
Yeah, trebuia mai bine sa zic de scena cu Barladeanu de la inceptul filmului Grin (which btw is the only thing she does right in the whole movie).
(01-24-2013, 01:05 AM)Bogdan Wrote: [ -> ]Yeah, trebuia mai bine sa zic de scena cu Barladeanu de la inceptul filmului Grin (which btw is the only thing she does right in the whole movie).

Credeam ca doar eu cred asta..
Mâine când vin de la şcoală mă uit şi eu.
Ce film?
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10