World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic multiplayer project
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
(05-04-2013, 12:51 PM)HeRoNaMeLeSs Wrote: [ -> ]Se poate sa ne lasi scris un interval de timp in care este deschis serverul?

Cam pe toata durata zile (09:00 -> 10:00) o sa incerc sa il tin deschis. Acum nu il vezi in lista de servere? Ca e deschis.

Bagati-l si la favorite, ca vad ca dispare de acolo, desi e online.
Am fost anuntat ca servarul merge si e on de catre fratele meu asa ca va recomand sa incepeti sa jucati
(05-04-2013, 03:55 PM)HeRoNaMeLeSs Wrote: [ -> ]Am fost anuntat ca servarul merge si e on de catre fratele meu asa ca va recomand sa incepeti sa jucati

Online, neonline, ne trebuie ip-ul de conectare. Intreaba-l asta. Adica cum reuseste el sa se conecteze la server din joc.
Ma eu sunt HERO fratelemeu e acasa....cum pot sa joc din spital daca am doar un telefon?......

Apropo ce ip?
(05-04-2013, 08:19 PM)HeRoNaMeLeSs Wrote: [ -> ]Apropo ce ip?

Serverul gmp.exe, pentru a putea fi utilizat de useri, trebuie sa aiba un ip la care sa se conecteze userii. Altfel, nu se poate folosi, deoarece nu mai exista lista de servere online.

membru cmt gmp Wrote:After installing and running the game we must to manually enter the server IP by pressing W.
Ma io ma referam la servarul tau nu la al meu(inca mai lucrez la el)
(05-05-2013, 12:50 PM)HeRoNaMeLeSs Wrote: [ -> ]Ma io ma referam la servarul tau nu la al meu(inca mai lucrez la el)

Nu te inteleg. Formuleaza o propozitie mai frumos, daca se poate. La serverul ce l-am facut acum nu-ti trebuie ip. E explicat in tutorial.
(05-05-2013, 01:33 PM)Terente Wrote: [ -> ]
(05-05-2013, 12:50 PM)HeRoNaMeLeSs Wrote: [ -> ]Ma io ma referam la servarul tau nu la al meu(inca mai lucrez la el)

Nu te inteleg. Formuleaza o propozitie mai frumos, daca se poate. La serverul ce l-am facut acum nu-ti trebuie ip. E explicat in tutorial.

Asculta eu sunt in spital nu aveam cum sa joc,dar i-am trimis fratelui meu detalile cum sa instaleze si tot iar el mia spus ca servarul tau merge si ca a jucat pe el impreuna cu tine....acuma ai inteles?
Nu ar fi mai simplu daca ar intra fratele tau pe forum sa ne spuna el, fiind in cunostinta de cauza, cum sta treaba?
Pages: 1 2 3 4