World of Gothic - Forum

Full Version: Steam Group WoG.ro
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Ok, nu stiu cat de util o sa fie acest grup sau cata lume foloseste Steam, asta ramane de vazut. In orice caz, poate reusim sa ne intalnim mai multi si sa organizam vreun eveniment, ceva.

Anyway, asta e link-ul: http://steamcommunity.com/groups/wogro
Puteti de asemenea sa cautati direct in Steam 'world of gothic', sunt doar vreo doua alte grupuri, germane parca.

Topicul asta o sa ramana mai departe pentru discutii legate de grup sau de Steam in general.
Doar la mine cand descarc ceva de pe steam se blocheaza tot compu?Haha
M-am bagat si eu, ar fi bine sa ne gasim ceva jocuri si sa jucam toti, nu?
Show Content
Dota 2 am eu pe steam...
Same here, oricum DotA 2 se gaseste cam peste tot, deci nu ar fi o problema sa gasim pentru mai multi doritori.

Also, Team Fortress 2. E gratis si e misto. Ar mai fi si Tribes: Ascend, care din auzite/citite e destul de interesant. In rest, pe la free sunt MMO-uri in mare parte, unele bunicele, dar aici e nevoie de timp.
Anyway, eu votez TF2.

Ah, si roby, cred ca doar tie ti se intampla sa se blocheze. Ai schimbat la Win 7?
Eu am jucat Dota 2 putin, fiind LoL veteran player nu mi-a prea placut schimbarea, dar TF2 joc de 2 ani, ala mi-ar placea si mie sa jucam.
Si eu votez TF2.
Leauge of Legends sau CS/CS:GO.
Dota 2 e putin mai complicat de jucat dar daca am fi mai multi probabil am invata....parerea mea sau putem juca TF2.
Habar nu am ce e TF2, dar de ce nu...
Nu am schimbat, ca asa cum am zis, nu e laptomul meu, nu eu decid ce se intampla cu el...
Si dota 2, da e putin mai complicat decat lol..
TF2 e Team Fortress 2, se intelege si de mai sus.
Pages: 1 2 3 4