World of Gothic - Forum

Full Version: League of Legends
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Cornel, in ce divizie esti?
(12-24-2014, 09:42 PM)Dorel Wrote: [ -> ]Cornel, in ce divizie esti?
Era bronz, dar l-au dat aia afara.
Bronz 1.... Nu joc ranked ca mereu am ghinion de polonezi fix cand sunt in serii.... Jocu lol de caterinca cu prietenii....
Joaca premade cu un prieten, macar asa stii ca nu o sa mai ai "ghinion" doar de polonezi.

Soul tu ce esti?
Sau vă mutați pe Vest Tongue. Nu-i ca și cum n-ar fi și acolo destui dobitoci, dar în orice caz e mai competitiv.

Eu mi-am mutat mainul pe Vest în aprilie: MarkinYoungblood. Dar pentru că îmi place să mă mai joc cu prietenii pe Europa de Nord&Est, m-am chinuit să mai maxez un cont, deși sunt abia la level 22: Matraf0x. Aș vrea să ajung la level 30 să bag ranked (teams) că solo nu mai dau în viața mea pe Est.

Dacă vă interesează treburi cu ranked și mă ajutați să-mi măresc contulețul, fac adc și support fără prea mari probleme. Mă rog, față de majoritatea bronziștilor mă descurc pe orice lane, dar bot-ul mi-e cel mai comod. Să mă anunțați dacă-mi dați add, mai ales că acum sunt destul de mulți boți care te adaugă Grin
Sunt Silver IV
Minteeeeeeeeee!
Da, da-mi add si vedem atunci.
Daca ti-ai luat contul dupa ebay te cred...
Dar silver IV nu e chiar asa de tare. Se poate intra foarte usor in silver. Deci nu vad de ce ar mintii. Smile
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12