World of Gothic - Forum

Full Version: Sa jucam Gothic II! - by Robi [Discutii]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
Dupa zile de teste si chinuri, am reusit sa fac primul episod.


O sa mai umblu prin setari pentru ca vad ca nu se vede chiar pe tot ecranul, si voi mai incerca sa cresc calitatea sunetului si video-ului. Pentru primul video sunt multumit.
Astept comentarii si pareri, pozitive sau negative. Cititi descrierea ca am mai scris si pe acolo niste detalii suplimentare.
MersiSmile.
------------------
Multumesc lui Cyrus35 pentru ajutorul acordat:clap:
Mişto. Fă'te magician te rog, n-am fost înainte pentru că nu-mi prea place, dar tare's curios cum decurge povestea din punctul ăsta de vedere. Grin

Fă te rog ca şi Cyrus, un topic în secţiunea Walktrough.
Fraps-ul imi face vocea amuzantaHaha.
Si eu ma gandeam la magician...mai vad ce zice lumea.
Mersi de feed-backSmile.
aha vezi ca tot ca mine e :p
eu o sa ma fac paladin, tu mag si jerk a facut cu merc. Grin

my apprentice ma bucur ca ai reusit, spor!
@Cyrus: 2-10, 2-10, that was epicHaha.
Am terminat g2 de mai mult de 3 ori cu fiecare guild si nu stiam de butonul secret.
Nici eu nu ştiam de el .. dar doh..mă consolez cu faptul că nici el nu ştie de chestile de pe turnul lui Xardas .. HahaHaha
E un loc unde poţi urca .. şi acolo poţi găsi nişte poţiuni şi pergamente parcă.
deja walkul meu pt g2 cred ca o sa ramana in umbra Haha)) dar mai e pana atunci momentan g1
Nu ştiu, aşa ca sugestie, de ce nu sari direct la g3 după g1?
Robi putea să înceapă şi el cu G1, dar deja erai tu pe el .. şi a arătat ceva respect. Un walktrough per game e mai mult decât suficient, părerea mea.
Acum mi-am amintit de asta warhellHaha.
Pages: 1 2 3 4 5 6